avtoterminal.com.ua Автоновости Як відремонтувати коробку передач ВАЗ
24.04.2014 19:56
Як відремонтувати коробку передач ВАЗ
Другий після двигуна робочий вузол автомобіля завжди повинен працювати ідеально. Коробка передач ВАЗ влаштована досить просто, щоб впоратися з її ремонтом, навіть не маючи спеціальної авторемонтної підготовки.

Вам знадобиться

- Набір синхронізаторів і прокладок коробки передач;
- Муфти;
- Вилки перемикання;
- Сальники;
- Трансмісійне масло;
- Гас або дизельне паливо;
- Герметик.
Також статті за темою "Як відремонтувати коробку передач ВАЗ":

    Як зробити заміну коробки передач ВАЗ
    Як поміняти масло в механічній коробці
    Як міняти масло в коробці ВАЗ
    Як відрегулювати зчеплення Калини
    Як замінити термостат в ВАЗ 2110

Інструкція
1
Заздалегідь визначте приблизну причину неполадок роботи коробки перемикання передач вашого автомобіля. Утруднене перемикання передач може зажадати регулювання і заміни пластмасових деталей в приводі КПП. Мимовільне виключення передач - заміни синхронізаторів, муфти та вилки перемикання. Гучна робота КПП - доливання масла до контрольних міток покажчика і заміни прокладок.
2
Злийте з коробки перемикання передач масло. Влийте його в відремонтовану КПП або, якщо підійшов термін заміни, візьміть свіже трансмісійне масло.
3
Зніміть і розберіть КПП. Очистіть деталі від бруду і відкладень. Ретельно протріть. Будьте акуратніше з кульками-фіксаторами - їх легко втратити.
4
Перевірте всі деталі. На картері КПП не повинно бути тріщин. Кришки повинні щільно прилягати, щоб зберігалася герметичність.
5
Огляньте сальники. Допустимий знос їх робочої кромки не повинен перевищувати 1 мм. Інакше потрібна заміна.
6
Перевірте шестерні, синхронізатори, муфти, а також зазори між ними. Дефектні деталі заміните.
7
Обстежте підшипники. Пальцем притисніть внутрішнє кільце до зовнішнього і Штовхніть. Плавне, легке ковзання свідчить про ідеальний стан підшипника.
8
Ревізує вилки і штоки. Їх деформація недопустима. Вони повинні вільно переміщатися в отворах.
9
Усуньте за допомогою шліфувальних шкурок з зернистістю від 10 до 40 одиниць всі невеликі нерівності - робочі деталі і поверхні КПП не повинні мати ушкоджень. Якщо відновити гладкість неможливо, або є істотний знос і деформація, міняйте деталі на нові.
10
Перед складанням промийте весь механізм гасом або дизельним паливом. Місця, де будуть встановлені прокладки, зачистите і промажте тонким шаром герметика.
11
Зберіть КПП в зворотному порядку. Перед установкою нижньої кришки залийте масло. Закінчите збірку і встановіть КПП на машину.
Facebook

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Автомобильные новости www.avtoterminal.com.ua - обзоры, тест-драйвы, фото, видео, отзывы автомобилей
©2011www.avtoterminal.com.ua    Все права защищены. По вопросам работы сайта обращайтесь по адресу .info@avtoterminal.com.ua.