avtoterminal.com.ua Автоновости Як замінити генератор ВАЗ 2108
17.04.2014 12:42
Як замінити генератор ВАЗ 2108
При використанні на автомобілі ВАЗ-2108 додаткових споживачів енергії (протитуманних фар, пічки, систем обігріву стекол, аудіотехніки і так далі) може виникнути проблема з недостатньою потужністю генератора. Якщо штатний генератор не справляється зі своєю функцією, продумайте можливість його заміни на більш досконалий, наприклад, від ВАЗ-2110. Генератор від «десятки» майже в півтора рази потужніший і володіє підвищеною надійністю.

Вам знадобиться
- Генератор від ВАЗ-2110;
- Шків генератора;
- Кронштейни генератора (нижній і верхній);
- Втулка осі генератора;
- Ремінь генератора;
- Кріпильні елементи (болти, гайки, шайби);
- Набір інструментів для монтажу;
- Ганчір'я.
Також статті за темою "Як замінити генератор ВАЗ 2108":

    Як зняти прикурювач ВАЗ 2110
    Як поміняти задні гальмові колодки на ВАЗ
    Як продзвонити генератор
    Як замінити фільтр на ВАЗ 2110
    Як поміняти фільтр на ВАЗ 2112

Інструкція
  1. Оцініть можливість заміни генератора. Справа в тому, що генератор від ВАЗ-2110 кріпиться п'ятьма болтами, а штатний генератор «восьмий» моделі - трьома. Огляньте блок циліндрів. У більшості випадків він має два додаткових отвори біля нижнього і верхнього кріплень генератора. Якщо такі отвори є, заміна генератора можлива.
  2. Ретельно підберіть кріпильні елементи, за допомогою яких ви будете кріпити новий генератор. Гайки і болти повинні підходити за розмірами, при цьому обов'язково передбачте наявність шайб.
  3. Як втулки генератора використовуйте резинометалличні, забезпечену спеціальної шайбою. Гумову частину втулки можна зняти з генератора ВАЗ-2110 або використовувати «рідну», попередньо її обрізавши.
  4. Перед проведенням заміни підніміть передню частину автомобіля, надійно її зафіксувавши. Це зробить роботу зручнішою. Потім зніміть захист картера і правий подкрилок (при їх наявності). Вимкніть «масу» на акумуляторі.
  5. Від'єднайте бризговики двигуна з правого боку. Для монтажу не потрібно знімати колесо, цілком достатньо до упору вивернути кермо вправо.
  6. Відкрутіть кріплення штатного генератора і зніміть його. Зніміть також обидва кронштейна, спочатку верхній, потім нижній. Прочистіть отвори в блоці циліндрів, призначені для додаткових болтів кріплення.
  7. Встановіть новий генератор зі шківом. При монтажі приділіть особливу увагу надійності кріплення. Не забудьте про шайби. Перш ніж встановлювати бризговики двигуна, виконайте в ньому (навпроти болта шківа генератора) отвір під головку торцевого ключа. Закрийте отвір відповідної за розміром заглушкою.
  8. Підключіть силовий дріт і дріт збудження. Увімкніть «масу» акумулятора. Запустіть двигун. Перевірте при працюючому двигуні напруга.

Facebook

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Автомобильные новости www.avtoterminal.com.ua - обзоры, тест-драйвы, фото, видео, отзывы автомобилей
©2011www.avtoterminal.com.ua    Все права защищены. По вопросам работы сайта обращайтесь по адресу .info@avtoterminal.com.ua.